HABERLER VE GELIŞMELER

Ömer Faruk Aydoğdu hakkındaki hiçbir şeyi kaçırmayın! Yeni projelerden duyurulara kadar her şeyi, sürekli güncellenen bu haber bölümünde bulabilirsin. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

DESTEK PAKETLERI AKTIF

Destek Paketleri sayfası aktif! Eğer müziğimi yakından takip ediyorsanız ve çalışmalarımın devamında bana yardımcı olmak istiyorsanız bu paketler ilginizi çekebilir. Bu macerada bana destekçi olduğuniz için teşekkürler!

IMG_20200704_033807_edited.jpg
stüdyo Mikrofon

"GÜNEŞI BEKLERKEN" YAYINDA!

Yeni bir cover yayında! Bir yıldır yapmak istediğim bir şarkı olan Güneşi Beklerken'i sonunda bitirmiş bulunmaktayım. Müzik sayfasından dinleyebilir, albüm sayfasından satın alabilirsiniz.

PIS VERSIYON 2 YAYINDA!

Daha öncesinde coverını yaptığım "Pis" şarkısını tekrar ele aldım ve paylaştım. İlk kayıtlara kıyasla daha kararlı tonlar elde etiğimi ve düzenlemelerin kulağa daha çok hitap etiiğini düşünüyorum. Dilerseniz müzik sayfasından dinleyebilirsiniz.

Untitled
Guitars

KAYITLARIMIZ BAŞLADI!

Yeni projeler için kayıtlarımız başlamıştır. En kısa sürede yeni coverlar ile beraber kendi eserlerimi de paylaşmayı planlıyorum. Eğer siz de kendi aranjeleriniz ve eserleriniz olsun istiyorsanız iletişim bölümünden bana hemen ulaşın ve beraber çalışmaya başlayalım!

DERSLERIMIZ BAŞLADI!

Gitar, bas gitar, piyano, bateri, saz ve keman derslerimiz başlamıştır. Dersler haftada bir gün bir saat olup bire bir eğitim şeklinde gerçekleşmektedir. Saz ve keman derslerini benim de hocam olan Hüseyin Köse hocamız vermektedir. Daha fazla bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Sheet Music and Guitar
Band Practice

GRUP ÜYESI MI ARIYORSUNUZ?

Eğer siz de bir grup öğesi arıyorsanız her an her probleme yetişebilecek, diğer enstürmanlara da yardımcı olabilecek, grubu organize edebilecek yetenekli ve tecrübeli bir müzisyen arıyorsunuzdur. Her zaman kolayca mükemmel üyeyi bulmak mümkün olmayabilir. Bir grup üyesi en azından kendi alanına hakim olmalı ve sorumluluklarını üstleniyor olmalı. Sizin kriterlerinize uyan grup üyeleri bulmak için sayfadaki diğer müzisyenlere forum kısmından ulaşabilirsiniz. Eğer beni grubunuzda istiyorsanız iletişim kısmından bana ulaşabilirsiniz. Daha önce resmi etkinlikler de dahil pek çok dinleti ve konserlere katılmış tecrübeli biri olarak tekliflerinize açığım.

 

Abonelik Formu

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!